Your address will show here +12 34 56 78
درباره پروژه ProRecognition
  • ProRecognition
درباره پروژه ProRecognition
آیا قصد فعالیت در کشور آلمان را دارید؟ آیا به دنبال حرفه ای مرتبط با مدارک تحصیلی خود هستید؟ پس حتما مطمئن شوید مدارک حرفه ای شما در آلمان تایید صلاحیت می شوند.
شما می توانید در این خصوص از اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان به سه زبان آلمانی، انگلیسی و فارسی مشاوره رایگان دریافت کنید.
اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان در خصوص امکان کاریابی در آلمان و ارزشیابی مدارک تحصیلی تان به شما مشاوره می دهد . در پروسه ارزشیابی مدارک (اعم از جمع آوری مدارک لازم، اعلام سازمان های مربوطه، مصاحبه کاری و بحث های اقامتی) و موضوعات مرتبط، راهنمایی های لازم را در اختیارشما می‌گذارد. در قالب پروژه ProRecognition تمامی سوالات درباره ی تایید صلاحیت مدارک و کاریابی در آلمان توسط 8 اتاق بازرگانی منتخب از جمله مصر، الجزایر، چین، ایران، هند، ایتالیا، لهستان و ویتنام پاسخ داده می‌شود.
پروژه ProRecognition که توسط وزارت علوم و تحقیقات آلمان حمایت می شود، با هدف تسهیل در روند کاریابی متخصصین خارجی راه اندازی شده است. در آلمان یک شبکه ی قدرتمند برای این پروژه وجود دارد ولی از آنجایی که دسترسی به این اطلاعات برای افراد خارجی دشوار است مراکز مشاوره در کشور مبدا راه انداری شده است.
این پروژه با 130 پایگاه در بیش از 90 کشور مختلف به شرکت های آلمانی مشاوره های حرفه ای می دهد تا بتوانند پروسه ی استخدام و توسعه کسب و کار خود را با موفقیت طی کنند. برای شرکت ها بحث ارزشیابی مدارک از اهمیت ویژه ای برخوردار است، مخصوصا برای شرکتی که از نیروی تخصصی خارجی می خواهد استفاده کند.
 این پروسه توسط مراکز ذی صلاح بررسی می شود تا به این پرسش پاسخ داده شود که آیا مدارک تحصیلی فرد برای اجرای آن شغل در آلمان مورد تایید است یا خیر و آیا می توان این اسناد را با مدارک صادرشده از آلمان مقایسه کرد.
درخواست بررسی باید توسط خود شخص انجام شود. قبل از شروع این پروسه فرد توسط اتاق بازرگانی اطلاعات لازم را کسب کرده و توسط پروژه ProRecognition در طی این فرآیند حمایت و پشتیبانی خواهد شد. ProRecognition به تمامی مشاغل مانند کارهای فنی، مهارتی یا آکادمیک مشاوره می دهد. فرد علاوه بر موارد ذکر شده از امکانات مهاجرت و تطبیق در بازار کار آلمان اطلاعات مورد نیازش را به دست می آورد.
این پروژه با هدف تسهیل کاریابی متخصصین ماهر و حمایت در راستای تامین نیروی کار متخصص راه اندازی شده است. این مورد را هم می توان گفت که اطلاعات لازم در خصوص بازار کار و صلاحیت ها و پیش‌نیاز های لازم را می‌توان از کشور مبدا مهاجرت هدفمندتر دنبال کرد.